התמחויות

אילן כץ מתמחה בטיפול והקלה בתחומים הבאים:


כאבים אורטופדיים
כאבים אורטופדיים
שיאצו ודיקור סיני יעילים ביותר לטיפול בבעיות אורתופדיות שונות כגון פריצת דיסק, בלט דיסק, סיאטיקה, פיברומיאלגיה, שרירים תפוסים, דלקות מפרקים, הגבלה בטווח תנועה, טיפול בספורטאים ועוד.
ניתן לטפל בכאבים כרוניים וכן בשלב אקוטי של הכאב. לעיתים במצבים אקוטיים בהם לא ניתן לגעת ישירות באזור הכואב, הטיפול מתמקד באזורים סמוכים או מרוחקים אשר אינם רגישים למגע. למשל טיפול בכאבי צוואר לאחר תאונת דרכים (ללא מגע או דיקור מקומי בצוואר).
מצבי דחק וסטרס (Stress)
מצבי דחק וסטרס (Stress)
אופי החיים בעולם המערבי ובמדינת ישראל במיוחד יוצר עומס על מערכת העצבים של כל אחד ואחת מאיתנו.
הביטוי הגופני הנפוץ ביותר למצבי סטרס הוא תחושת עומס בחגורת הכתפיים והצוואר. אופי חיים זה אשר הכולל לחץ וגירויים מתמשכים על מערכת עצבים, יכול לבוא לידי ביטוי גם בצורות נוספות לדוגמה: הפרעה בפעילותה התקינה של מערכת העיכול, השפעה על מערכת הנשימה והמערכת החיסונית, וכמובן להוביל לכאבי ראש ומיגרנות ולהשפיע על הערנות והריכוז.
היות והשיאצו הוא טיפול מגע יש לו יתרון מיוחד בטיפול במצבים אלו, וברוב המקרים תוך מספר טיפולים ספורים ניתן כבר להרגיש הקלה משמעותית.
גניקולוגיה והריון

גניקולוגיה והריון

נשים רבות כבר גילו את היתרונות שיש לרפואה הסינית להציע בכל הקשור לטיפול בבעיות ובכאבים הקשורים לתחום גינקולוגיה והריון, ודואגות לקבל טיפול אשר מסייע לאזן את המצב ההורמונלי בגופן.
להמשך...
מערכת העיכול
מערכת העיכול
מערכת העיכול מתחילה כבר בפה.
בעזרת הרפואה הסינית ניתן לטפל באפטות (פצעים בפה), הליזטוזיס (ריח רע מהפה), קשיים בבליעה, רפלוקס, צרבות, הקאות, בחילות.
ניתן אף לטפל בתסמונת המעי רגיז, בעצירות, בשלשולים, במחלות מעיים דלקתיות וגם בטחורים.

לפניה: