אודות אילן כץ > גישה טיפולית

אילן הוא מטפל ברפואה משלימה בעל גישה ייחודית. כישרון המגע המופלא משולב בטיפולים ומהווה מפתח להצלחה שלהם. היחס האישי והאנושי, הניסיון והידע הרב באים לידי ביטוי בכל טיפול. מטופליו הרבים יודעים לאן לפנות ולמי להפנות כאשר מתעורר כאב כלשהו וכאשר האיזון הפנימי של הגוף מופר.

כל מה שנשאר לך לעשות זה למלא את השדות בתחתית דף זה, או להתקשר ולקבוע טיפול, או לעבור לדף יצירת קשר כדי להיווכח בעצמך.

גישתו הטיפולית של אילן
לאילן גישה טיפולית ייחודית. נקודת המוצא שלו היא שהמטופל הוא במרכז, והטיפול הוא בבן האדם ולא בבעיה. גישה זו באה לידי ביטוי בכל טיפול. מטופלים רבים מעידים שבמגע של אילן יש יותר מרק לחיצות על הגוף. אחדים סיפרו שהרגישו שהגוף שלהם מדבר והידיים של אילן מקשיבות.

אילן רואה חשיבות רבה בטיפול הוליסטי, להבדיל מטיפול רק בבעיה או בסימפטום. גישה טיפולית זו מסייעת לגוף המטופל להתאזן ותורמת לשיפור באיכות חייולדוגמא: מטופלת שהגיעה עם כאב בכתף ימין, הרגישה שיפור בטווח התנועה כבר לאחר מספר טיפולים, כמון כן היא דיווחה על שינויים נוספים: שיפור בכאב ראש שהיה לה בעבר לפני קבלת וסת, הקלה בבעיית עיכול וכן סיפרה ש"פתאום" השינה השתפרה. 

כפי שצייר משתמש במכחולים ובצבעים שונים על-מנת לצייר, כך אילן יודע להשתמש בכלים טיפוליים שונים כדי להביא לתוצאות הרצוייות. הגישה הטיפולית של אילן מאפשרת שילוב של מספר שיטות: שיאצודיקור סיניצמחי מרפאכוסות רוח, מוקסה ועיסויים. שילוב זה הוא בעל השפעה סינרגטית*. בכל מפגש הוא משלב את הכלים הטיפוליים המתאימים ביותר למצב המטופל, כך שכל אחד ממטופליו מקבל את הטיפול האופטימאלי ביותר עבורו. שילוב זה מביא לשיפור מהיר בסימפטומים ונותן מענה גם לשורש הבעיה.

רוצה לדעת במה אילן יכול לעזור לך? לחץ כאן 

*מצב שבו השלם גדול מסכום חלקיו.

לפניה: